²Bestuursleden en hun partner.

Dirk Roels - Voorzitter

& Rita

Lange Dijkstraat 119, 

9200 Dendermonde

dirk.roels4@pandora.be

0474 87 94 10

Eddy Van Gucht -Secretaris

& Maria

Putteveld 14

9200 Dendermonde

eddyvangucht2skynet.be

0479 86 48 17

Roger Boon - Penningmeester

& Marcella

Lange Dijkstraat 74, 

9200 Dendermonde

roger.boon@telenet.be

0494 08 55 87

Julien Verstrepen

& Micheline

Elsbosstraat 29, 

9200 Dendermonde

julienverstrepen@hotmail.com

0496 83 12 50

Patrick Wauters

& Roos

Hullekenstraat 208, 

9200 Dendermonde

patrick_wauters@telenet.be

0499 29 09 10

Yvan Stalmans

& Tamara

Sint-Magrietstraat 11, 

9200 Dendermonde

yvan.stalmans@telenet.be

0478 22 24 31

Guido Van Der Jeught

& Nadine

Plattenakker 11, 

9200 Dendermonde

spiroe_4@hotmail.com

0491 89 77 29

Jozef Daelemans

 

Smisstraat 31, 

9200 Dendermonde.

jef.daelemans@skynet.be

0475 80 19 53

Ruben Wauters

 

Hullekenstraat 208,

9200 Dendermonde

hubert_526@hotmail.com

0497 69 51 74

Hans Staelens

 

Lange Dijkstraat 183, 

9200 Dendermonde

 

0468 33 93 75

Nico Cloof 

& Wendy

Spoorwegstraat 136, 

9200 Dendermonde

Cloof@skynet.be

0474 74 56 10

Christoph Veireman

& Sissi

Spoorwegstraat 114, 

9200 Dendermonde

christoph.veireman@telenet.be

0496 54 89 00

Guido Vervrangen 

& Vera

Lange Dijkstraat 111, 

9200 Dendermonde

guido.vervrangen@gmail.com

0474 37 21 63

Michel Vinck 

& Katty

Prateveld 8

9200 Dendermonde

michel.vinck@telenet.be

0486 36 06 58

Medewerkers

Peeters Dominique & Krissy

Van Der Jeugd Kenny & Kelly

Karine, Steven, Cindy, Gunther, Nathalie, Jeroen, David, Wendy, Fernand, Vera, Bjorn, Luc, Sandy, Romy, Silke, Jens, Lien, Christel, Katty, Elke, Anja en vele anderen!

Om de samenhorigheid te bevorderen plannen we ieder jaar een ontspanningsweekend.

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van ons bezoek aan Chochem.

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van ons bezoek aan Londen.

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van ons bezoek aan Parijs.

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van onze uitstap naar Brussel 

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van onze uitstap naar Barcelona.

Samenzijn 2015 HIER de foto's

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van onze uitstap naar Veldenz.

Samenzijn 2016 HIER de foto's

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van onze uitstap naar de Elzas.

Samenzijn 2017 HIER de foto's

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van onze uitstap naar Cochem en Bernkastel.

Bekijk HIER enkele sfeerbeelden van onze uitstap naar Houffalize

 

Ook wij werden niet gespaard en moesten soms veel te vroeg,

een bestuurlid of medewerker afstaan!

Maar we zullen ze nooit vergeten !